Środa z Funduszami EU - 5 października

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane  w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne  pt.  „Środa z Funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej.”

Podczas  spotkania przekazane przedstawione zostaną możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie własnej działalności w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014  - 2020. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek.

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 5 października 2016 roku
 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 – 13.30

Do udziału zapraszamy osoby fizyczne z województwa dolnośląskiego, które planują założenie własnej firmy w szczególności z podregionu jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu   prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  3.10.2016r.

e-mailem na adres:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl .

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Spotkanie informacyjne jest bezpłatneW przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66

Link do pełnej wersji ogłoszenia :