Odbierz i wywieś biało-czerwoną! Świętujmy razem w urodziny niepodległości!

Od 5 do 8 listopada (lub do wyczerpania puli) mieszkańcy Jeleniej Góry, jeleniogórskie wspólnoty mieszkaniowe mogą bezpłatnie otrzymać flagi państwowe. Po raz 11. Urząd Miasta Jelenia Góra realizuje kampanię społeczną, której celem jest zachęcenie do wspólnego świętowania uroczystości patriotycznych i wywieszania na swoich domach „biało-czerwonej”. Najbliższe dni, będą najlepszą do tego okazją - świętować przecież będziemy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, której główne miejskie obchody będą miały miejsce 11 listopada. (Informacja o miejskich uroczystościach oraz wydarzeniach towarzyszących w załączeniu).

By otrzymać flagę należy, z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie na terenie miasta, udać się do magistratu, do punktu informacji w Urzędzie Miasta przy ul. Sudeckiej 29.

Flagi dostępne są w ograniczonej ilości i wydawane są bez drzewca, w który wspólnota czy właściciel nieruchomości musi zaopatrzyć się we własnym zakresie. Wymiary wydawanych flag to 70 x 112 cm.

Świętujmy razem niepodległość Polski!

Godziny pracy Urzędu Miasta Jelenia Góra:

poniedziałek – środa : 7.30-15.30

czwartek: 7.30-16.30