Pegaz zaprasza na szkolenie

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatów: jeleniogórskiego, m. Jelenia Góra, bolesławieckiego, kamiennogórskiego, lubańskiego i lwóweckiego do udziału w szkoleniu „Pozyskiwanie środków , pisanie wniosków o dofinansowanie, techniki nowoczesnej promocji, fundraising”. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Centrum wsparcia aktywności obywatelskiej w regionie jeleniogórskim ” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jak pozyskać środki na działalność Państwa organizacji  - zapraszamy na szkolenie w dniach 09 - 11 maj 2014 r. (piątek- niedziela) (szczegółowe informacje o dokładnym miejscu pobytu podamy po wyłonieniu uczestników).

Zapewniamy nocleg, wyżywienie i materiały szkoleniowe oraz wsparcie doświadczonych trenerów.  Karta zgłoszeniowa w załączeniu. Wypełnioną kartę zgłoszeniową proszę przesyłać faksem bądź e-mailem: 75 75 23 230, inkubator@pegaz-ngo.pl do 28.04.2014 r.

Karta zgłoszenia 

Sylwia Musiał

Koordynatorka projektu „Centrum wsparcia aktywności obywatelskiej w regionie jeleniogórskim”

Stowarzyszenie Pegaz

ul. Groszowa 7, 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 75 23 230

    www.pegazdlango.pl

 

Kalendarz FB