Wybory 2014: sprawdź gdzie będziesz głosować

W dniu 25 maja 2014 roku na całym obszarze Unii Europejskiej, w tym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przeprowadzone zostaną Wybory posłów do Parlamentu Europejskiego. Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7.00 do 21.00.

Miasto Jelenia Góra znajduje się w okręgu wyborczym nr 12 obejmującym obszar województwa dolnośląskiego i województwa opolskiego.

Prezydent Miasta Jeleniej Góry informuje, że wykaz lokali obwodowych komisji wyborczych na terenie Miasta Jelenia Góra zamieszczony został w dziale siedziby obwodowych komisji wyborczych oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jelenia Góra pod adresem:

Podstawa prawna: ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.)

W sposób szczególny pragniemy zwrócić Państwa uwagę na zmianę siedzib 9 obwodowych komisji wyborczych

ZMIANY SIEDZIB OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH - INFORMACJA!