Wybory 2014: transport dla osób z niepełnosprawnością ruchową

W niedzielę, 25 maja, w godzinach od 7.00 do 21.00, wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych Miasto Jelenia Góra zapewnia wyborcom z niepełnosprawnością ruchową bezpłatny transport do lokalu wyborczego. Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą telefonicznie w dniu wyborów (25 maja br.) w godz. 9.00 do 20.30 pod numerami telefonów:

75 75 46 106

75 75 46 107

Specjalistyczny transport realizowany jest w systemie „od drzwi do drzwi”, czyli osoba niepełnosprawna oraz jej opiekun, objęci są usługą od drzwi domu do lokalu wyborczego i z powrotem. Usługa obejmuje również osobę towarzyszącą - opiekuna osoby niepełnosprawnej ruchowo. O godzinie transportu decyduje kolejność przyjmowania zgłoszeń, a czas oczekiwania uzależniony jet od ilości zgłoszeń przyjętych do realizacji.

Informacje szczegółowe o organizacji wyborów do Parlamentu Europejskiego na obszarze Miasta Jelenia Góra dostępne są w dziale Wybory (kliknij baner)