Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne pt.  „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na B+R oraz innowacje.”

Podczas  spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące założeń Funduszy Europejskich na lata 2014  - 2020 oraz  informacje o  źródłach finansowania realizacji projektów B+R (Badania+Rozwój), źródłach finansowania realizacji projektów innowacyjnych oraz ogólnych informacji o funduszach europejskich. 

 

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 2 września  2015 roku

 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

w Jeleniej Górze, 

Plac Ratuszowy 32/32 a, 

w godzinach 10.00 – 13.30

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu   jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra. 

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  28.08.2015 r.:

e-mailem na adres:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  – ze wskazaniem: nazwy przedsiębiorstwa, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej  lub telefonicznie:  75 764 94 66; 75 75 249 42. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.   

 

Spotkanie informacyjne jest bezpłatne

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.

Link do ogłoszenia :

http://www.umwd.dolnyslask.pl/fundusze-europejskie/aktualnosci/artykul/c...

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Kalendarz FB