Środa z Funduszami Europejskimi – wsparcie dolnośląskich przedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje  w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów  spotkanie informacyjne  pt.   „Środa z Funduszami – wsparcie dolnośląskich przedsiębiorstw”.

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Dolnego Śląska , w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, zarówno w ramach programu regionalnego, jak i programów krajowych. Pracownicy PIFE przedstawią założenia wsparcia, przewidzianego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem zaplanowanych naborów na rok 2016 i 2017.

 

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 7  września   2016 roku
 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 – 13.30

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu   jeleniogórskiego,
tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra.

Dlatego, też  zwracamy się do Państwa  z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji  i poinformowanie przedsiębiorców (małe, średnie przedsiębiorstwa),  działających na Państwa terenie o  możliwości uczestnictwa w spotkaniu. Uczestnictwo w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatne.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.

 

Kalendarz FB