Środa z Funduszami - Wsparcie dla dolnośląskich przedsiębiorstw

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze uprzejmie informuje, że posiada jeszcze wolne miejsca na spotkanie informacyjne  pt.   Środa z Funduszami - Wsparcie dla dolnośląskich przedsiębiorstw”.  

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Dolnego Śląska , w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, zarówno w ramach programu regionalnego, jak i programów krajowych. Pracownicy PIFE przedstawią m.in. założenia wsparcia, przewidzianego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem zaplanowanych na ten rok naborów. 

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 7 września 2016 roku

w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 – 13.30

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu   jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra. 

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu   prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  06.09.2016 r.:

e-mailem na adres:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  – ze wskazaniem: nazwy przedsiębiorstwa, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej.

 

Spotkanie informacyjne jest bezpłatne. 

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.

Pełna wersja  ogłoszenia : http://rpo.dolnyslask.pl/sroda-z-funduszami-2/ 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

Kalendarz FB