Cieplicki Opłatek Ekumeniczny i kiermasz świąteczny

14 grudnia (sobota) o godz. 13.00 w Kościele Ewangelicko – Augsburskim przy Placu Piastowskim odbędzie się XX. Cieplicki Opłatek Ekumeniczny.

W tym roku wydarzenie poprzedzi kiermasz świąteczny, który będzie miał miejsce w dniach 13-14 grudnia w godz. 13.00-17.00

Sebastian Kozieł – proboszcz Parafii Ewangelicko – Augsburskiej i Anna Bałkowska – Radna Miasta Jeleniej Góry zaprosili do współpracy przy organizacji jeleniogórskie szkoły, Miejskie Przedszkole Nr 10 oraz Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Janiny Garści. W programie nie zabraknie kolęd i pastorałek w wykonaniu nie tylko najmłodszych artystów oraz świątecznego poczęstunku. 

 

Współorganizatorami wydarzenia są: II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści oraz Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. 

Partnerami wydarzenia są: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o., Hotel Cieplice, Piekarnia „U Koziołka” i Piekarnia Joanna Kłyś.

 

Galeria: 

 

Kalendarz FB