Gala Człowieka Roku Nowin Jeleniogórskich

Konrad Kuźmiński, Maciej Pelczar, Michał Kostek, Krzysztof Tęcza, Stanisław Dziedzic. Oto nazwiska finalistów wyborów Człowieka Roku 2019.

Gala w Zdrojowym Teatrze Animacji rozpoczną się w najbliższą niedzielę - 23 lutego  o godzinie 18.00. W cieplickim teatrze pojawi się wielu znakomitych gości. Po części oficjalnej, ogłoszeniu nazwiska zwycięzcy, wystąpi znakomita artystka Olga Bończyk, która zaprezentuje się w doskonałym programie „Piosenki z klasą”. Artystka wystąpi wraz z sekcją muzyków. Szczegóły koncertu Olgi Bończyk znajdą Państwo na ostatniej stronie najnowszego wydania „Nowin Jeleniogórskich”.

Na finalistów można w dalszym ciągu głosować. O tym kto zostanie zwycięzcą zadecyduje suma poparcia głosujących oraz kapituły wyborów, w skład której wchodzą laureaci poprzednich lat, przedstawiciel partnera strategicznego oraz przedstawiciele Fundacji Nowin Jeleniogórskich oraz redakcji NJ.

Głosować można na dwa sposoby. Za pomocą kuponów wyciętych z drukowanego wydania Nowin Jeleniogórskich, jak i sms-em. Kupon ma siłę dwóch punktów, sms – jednego. Uwaga! Koszt jednego sms-a to 1,23 zł brutto. Sms-y wysyłamy na numer 71051 o treści np. CR.44 (44 to numer przypisany danemu kandydatowi, a CR jest skrótem od Człowieka Roku). Między CR a przypisanym kandydatowi numerem należy postawić kropkę. Sms-ami głosujemy do piątku 21 lutego do północy. Kuponami głosować można do piątku, 21 lutego, do godz. 16.00. Uwaga! Liczy się data wpłynięcia kuponów do redakcji.

Sylwetki finalistów szerzej zaprezentowane są w aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 18 lutego 2020 r. oraz pod tym linkiem

Gala zorganizowana zostanie przy wsparciu Urzędu Miasta Jeleniej Góry

Galeria: 

 

Kalendarz FB