Jelenia Góra będzie jeszcze piękniejsza... zagłosuj !

Wiceprezydent Miasta Jerzy Łużniak poinformował, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców włodarze miasta chcieliby pozostawić cieszącą oczy figurę na naszym rynku. Jednak o dalszym losie jelenia zdecydujemy my sami.

Czy wolicie Państwo, żeby jeleń powrócił na swoje dawne miejsce na ul. Konstytucji 3 Maja, przy wjeździe do miasta od strony Zabobrza, czy też ma pozostać na Placu Ratuszowym? Zapraszamy do głosowania.

Miasto Jelenia Góra, jak co roku, planuje jesienne sadzenie cebul kwiatów wiosennych: żółtych i fioletowych krokusów oraz czerwonych tulipanów. Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w ukwieceniu naszego Miasta na wiosnę 2018 roku poprzez wybranie już teraz najlepszych miejsc do posadzenia cebul.

Głosowanie trwa do 09.10.2017

Ankieta:

Gdzie powinien stanąć jeleń?

Gdzie powinny rosnąć krokusy i tulipany?