Jelenia Góra na Święta i Nowy Rok!

Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku to czas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Aby poczuć magię świąt i zbliżającego się Nowego Roku zapraszamy na koncerty, spektakle, jarmark, imprezy plenerowe związane z tym szczególnym czasem.

Nastrojowe kolędy w Filharmonii Dolnośląskiej, koncert w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego, Katarzyny Jamróz, Przemysława Brannego, Konrada Mastyko w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, premiera „Gwiazdko - Łasko, nie gaśnij” w Teatrze Zdrojowym, Gale Sylwestrowe w Filharmonii - to okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń.

W Sylwestra i Nowy Rok zapraszamy do Teatru im. Cypriana Kamila Norwida na premierę „Sylwestrowy Kabaret, Sylwestrowy?! - w poszukiwaniu nowego…” oraz koncert Oddziału Zamkniętego, który odbędzie się na Placu Ratuszowym.

Zapraszamy …

19 grudnia - czwartek

VI KONCERT ŚWIĄTECZNY „PODZIEL SIĘ” na rzecz dzieci z Domu Dziecka „Nadzieja” z udziałem Macieja Miecznikowskiego, Katarzyny Jamróz, Przemysława Brannego, Konrada Mastyło - godz. 19.30 Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. 1 Maja 45 (bilet wstępu to dary: środki pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci, odżywki, środki czystości, słodycze)

Agencja Koncertowo-Wydawnicza SOLO Jelenia Góra, Mecenat Miasta Jelenia Góra