Jeleniogórzanie i goście powitali Nowy 2014 Rok

Na balach, czy tzw. „domówkach”, przed telewizorem, w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi – tak jeleniogórzanie żegnali stary i witali Nowy 2014 Rok. Tradycyjnie liczna grupa, w tym bawiących się w okolicznych domach i lokalach, wybrała się na wspólnego rockowego Sylwestra na Plac Ratuszowym.

Gwiazdą jeleniogórskiej sylwestrowej zabawy była formacja „Oddział Zamknięty”, która w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia swojego istnienia. Na scenie pojawił się Jarosław Wajk, wokalista, związany z zespołem w latach 1989-1995. Od momentu powstania grupy przewinęło się przez nią blisko 40 muzyków, a jedynym pozostającym od początku istnienia pozostaje jej współzałożyciel Wojtek Łuczaj-Pogorzelski. Patrząc na reakcje publiczności koncert trafił w gusta i to nie tylko starszego pokolenia fanów, a przy takich przebojach jak: „Andzia”, „Ten wasz świat”, „Moi przyjaciele” czy też „Party” wszyscy doskonale się bawili.

Tuż przed północą życzenia złożył Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, a punktualnie o północy, po wspólnym odliczeniu - niebo nad Jelenią Górą rozświetliła feria barw sztucznych ogni i ...

- zobaczcie sami film zrealizowany przez portal zgoory.pl

Dołączamy się do noworocznych życzeń - Niech Nowy 2014 Rok przyniesie nowe wspaniałe możliwości, pozwoli spełnić wszelkie marzenia i realizować najśmielsze plany, a nade wszystko niech obdarza miłością, wsparciem rodziny oraz spokojem i pomyślnością. – Do siego roku!

 

 

Kalendarz FB