ZTA zaprasza na koncerty w świątecznej atmosferze

Aktorzy Zdrojowego Teatru Animacji, zespół "Głosowanie" oraz uczniowie Jacka Szreniawy, przygotowali na okres świąteczno-noworoczny niezwykły koncert. "Gwiazdko - Łasko nie gaśnij. Koncert na klarnet, akordeon, kontrabas i Boże Narodzenie" - to pastorałki i piosenki związane z Bożym Narodzeniem, zimą oraz Nowym Rokiem 

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na koncerty, które odbędą się w Zdrojowym Teatrze Animacji w dniach 5, 11 i 19 stycznia w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji, zespołu wokalnego „Głosowanie” i uczennic Jacka Szreniawy. Kierownikiem muzycznym przedsięwzięcia jest Jacek Szreniawa, który poprowadzi również zespół muzyczny. Na kontrabasie zagra Tomasz Pierzchniak, a na akordeonie i bandeonie Wiesław Prządka/ Robert Wróblewski.

Tradycyjnie Boże Narodzenie związane jest ze śpiewaniem, czyli kolędowaniem. W tradycji polskiej oprócz kolęd były również pastorałki - ludowe piosenki nie wykonywane w kościele. W muzyce popularnej ten okres doczekał się paru hitów. I właśnie do tego obyczaju chcemy nawiązać w naszym koncercie.

Bilety w cenie 20 zł

 

Serdecznie zapraszamy

Zdrojowy Teatr Animacji

www.teatr.jgora.pl

rezerwacja biletów 512 219 961, 512 219 907

 

Galeria: 

 

Kalendarz FB