Środa z Funduszami Europejskimi - spotkanie 2 marca 2016

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Zaplanowane na marzec spotkania będą dotyczyły wsparcia z Funduszy Europejskich 2014-2020 na rozwój przedsiębiorstw. Spotkania odbędą się 2 marca 2016 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Jeleniej Górze zaprasza na organizowane   w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów  spotkanie informacyjne  pt.„Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój” Podczas  spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące założeń Funduszy Europejskich na lata 2014  - 2020 oraz  informacje o  źródłach finansowania rozwoju przedsiębiorczości oraz ogólnych informacji o funduszach europejskich.


 

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 02 marca 2016 roku
 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

 w godzinach 10.00 – 13.30


 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu   jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu   prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  01.03.2016 r.: e-mailem na adres:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  – ze wskazaniem: nazwy przedsiębiorstwa, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie informacyjne jest bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.

 

Kalendarz FB