Renta Dożywotnia Hipoteka Odwrócona Jak inwestować na Giełdzie. Zapraszamy na Spotkanie

Zapraszamy na kolejne spotkanie pt. „Tajniki renty dożywotniej i hipoteki odwróconej”, które odbędzie się 10 marca 2013 r. o godz. 11:00 w Muzeum Karkonoskim.Będzie to spotkanie informujące mieszkańców naszego Miasta z zakresu problematyki "Jak korzystać z rozwiązań rent dożywotnich i hipoteki odwróconej ... ale BEZPIECZNIE!", które przedstawi notariusz mgr. Maria Dworak, Fundacja Senior Economicus z Warszawy, doktorantką Anetą Nietupską z Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze wraz z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze i Miejskim Rzecznikiem Praw Konsumenta w Jeleniej Górze. Prosimy o ewentualne propozycje tematów oraz zagadnień, jakie interesują członków Państwa organizacji, a jakie mogą być poruszane na kolejnych spotkaniach.

Telefon kontaktowy:

Urząd Miasta Wydział Dialogu i Spraw Społecznych