Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do wzięcia udziału w kursie

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do wzięcia udziału w kursie „Opiekun/ka osób starszych i dzieci” realizowanego w ramach projektu „Opiekunowie z klasą”. Kurs obejmuje:

• Szkolenie „Opiekun/ka osób starszych i dzieci” (160 h)
  • Szkolenia uzupełniające: prawo jazdy (60 h), język niemiecki (120 h),
  • Staże zawodowe, stypendia za okres szkolenia, zwrot kosztów dojazdu,
  • Doradztwo zawodowe w wyborze ścieżki rozwoju zawodowego, materiały szkoleniowe.

Projekt jest skierowany do:

• Bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo kobiet i mężczyzn w wieku od 15 do 64 lat.

• Zamieszkujących powiaty: miasto Jelenia Góra, jeleniogórski, lwówecki, lubański i złotoryjski.

• Szczególnie kobiet po 50 roku życia oraz osób niepełnosprawnych.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jesteś zainteresowany/a złóż formularz rekrutacyjny do 14 marca 2014:

• wysyłając na adres: Stowarzyszenie Pegaz ul. Groszowa 7, 58-500 Jelenia Góra lub

• osobiście w biurze projektu: Stowarzyszenie Pegaz ul. Groszowa 7, 58-500 Jelenia Góra lub • wysyłając na e-mail:pegaz_ngo@o2.pl Formularz rekrutacyjny oraz regulamin jest dostępny również w biurze projektu. ZAPRASZAMY!

Projekt „Opiekunowie z klasą” jest realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

REGULAMIN REKRUTACJI