Szkolenie księgowe z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla subregionu jeleniogórskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmioty ekonomii społecznej na szkolenie księgowe z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych. Termin: 25.09.2020 godz. 9:00 - 17:00

Tematyka:

Metody pozyskiwania środków na działania PES - szkolenie dla organizacji pozarządowych

Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu jeleniogórskiego. Ma na celu przybliżyć nie tylko sposoby księgowania środków finansowych w organizacjach pozarządowych m.in. darowizny i składki, ale również przedstawić metody pozyskiwania pieniędzy na działalność statutową PES.

Szczegóły dotyczące programu:

- przychody podmiotu,
- realizacja zadań publicznych,
- dotacje bezzwrotne,
- dotacje unijne udzielane przez Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej, instrumenty zwrotne i inne.

Miejsce: Muzealna 9A/2, Jelenia Góra

Prowadzący: Ewa Kossowska

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz rekrutacyjny dostępny pod linkiem: https://tiny.pl/7j67q

Kontakt telefoniczny:

Biuro OWES: 695 095 540

Maciej Pierzchała: 781 690 030

Justyna Janicka: 781 690 031

Organizator: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla subregionu jeleniogórskiego

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu pn.: "OWES dla subregionu jeleniogórskiego" i finansowane jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwo Dolnośląskiego, a współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.