Wręczenie Dyplomu potwierdzającego tytuł "Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu"

Na LXV posiedzeniu Rady Miejskiej w Jeleniej Górze w dniu 26 kwietnia 2023 r

Pani Monika Onyszkiewicz- przedstawicielka Fundacji Fairtrade  Polska  w Krakowie wręczyła Dyplom potwierdzający odnowienie tytuły "Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu". Dyplom odnawiamy co dwa lata

Została też przekazana nagroda Unii Europejskiej z roku 2021. Tytuł "Wschodzący Mistrz"  to wyróżnienie dla  Miasta Jelenia Góra za zaangażowaniu na rzecz sprawiedliwych relacji handlowych, odpowiedzialnej konsumpcji i zrównoważonego rozwoju. W przerwie Sesji była okazja do degustacji art z certyfikatem Fair Trade. Zostały też zaprezentowane najnowsze materiały promujące kampanię w Jeleniej Górze.

Władzom Miasta Jelenia Góra bardzo dziękujemy za wieloletnie wspieranie kampanii MPdSH.

Zapraszamy do relacji zdjęciowej.