Wypowiedzi na posiedzeniach Sejmu Posiedzenie nr 73 w dniu 05-12-2018

Wypowiedz na posiedzeniach Sejmu Posiedzenie nr 73 w dniu 05-12-2018. Oświadczenie Poseł Zofii Czernow w sprawie nadania Jeleniej Górze tytułu Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu.

"Apeluję i zachęcam panie i panów posłów oraz władze samorządowe miast do zaangażowania się w wielką ideę międzynarodowej solidarności z mieszkańcami ubogich krajów w ramach ruchu Sprawiedliwego Handlu" czytamy w Oświadczeniu Poseł Zofii Czernow w sprawie nadania Jeleniej Górze tytułu" Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu", wygłoszonego  podczas 73 posiedzenia Sejmu RP w dniu 5 grudnia 2018 r.
retransmisja:

więcej informacji tu:
Zapraszamy do zapoznają się z informacją na temat oświadczenia, wygłoszonego w dniu 5 grudnia na 73 posiedzeniu plenarnym przez Posłankę Zofię Czernik z klubu PO w sprawie nadania Jeleniej Górze tytułu Miasto Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu.