Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości – spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia inwestycji rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WD 2014-2020. Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorczości i poprawę konkurencyjności dolnośląskich MMŚP”.
Przedstawione zostaną również założenia projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców, a dotyczących wsparcia usług szkoleniowych, doradczych oraz rozwojowych.

Spotkanie odbędzie się 26 października 2018 r. w Jeleniej Górze w godzinach 10.00 - 13.00 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Pl. Ratuszowy 32/32a).

Do udziału zapraszamy: przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy ze środków Unii Europejskiej.

Program spotkania:

• Granty na doradztwo dla MŚP z Aglomeracji Jeleniogórskiej – FRW Media Group Sp. z o.o;
  • Duża Regionalna Pożyczka Inwestycyjna - Fundusz Regionu Wałbrzyskiego;
  • Pożyczki na Efektywność Energetyczną w MŚP - Fundusz Regionu Wałbrzyskiego;
  • Bon na Innowacje – granty do 100 tyś PLN na działalność badawczo-rozwojową, Dolnośląscy Pracodawcy;
  • Dziś stażysta jutro Twój pracownik – programy stażowe dofinansowane ze środków UE, Dolnośląscy Pracodawcy;
  • Zwiększanie efektywności pracowników poprzez podnoszenie ich kwalifikacji – bezpłatne szkolenia, Dolnośląscy Pracodawcy;

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 24 października 2018 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze