Jeleniogórzanin bez barier edycja 2017

Komisja konkursowa jednogłośnie zdecydowała o przyznaniu w 2017 roku honorowego tytułu "Jeleniogórzanina bez barier" Pani Teresie Adamowicz. Nagroda została wręczona laureatce 1 grudnia 2017 r. w Teatrze Zdrojowym w Jeleniej Górze, podczas Konferencji "Niepełnosprawny Pełnoprawny - dysfunkcje intelektualne i choroby psychiczne", zorganizowanej z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Konkurs „Jeleniogórzanin bez barier”, organizowany jest przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry przy współudziale Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych (zwanej dalej Radą), która jest jednocześnie Komisją konkursową. Celem konkursu jest promowanie postaw osób przełamujących bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności, wyróżnienie osób które mogą być wzorem postępowania dla innych.

Zarządzenie nr 0050.1158.2017.VII

Formularz zgłoszeniowy (edytowalny PDF)