Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Smog – palący problem. Webinarium już w czwartek

W ramach realizacji projektu: „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację źródeł ciepła na obszarze Aglomeracji Jeleniogórskiej” odbędzie się bezpłatny webinar pod hasłem: „SMOG palący problem”.

Nowa deklaracja dotycząca gospodarowania odpadami

Dostępny jest już nowy wzór Deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości zamieszkałych.

10 milionów złotych na wsparcie III sektora

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego prowadzi nabór ciągły wniosków do Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19

150 tys. zł premii dla młodego rolnika

Od środy 3 czerwca do 1 sierpnia 2020 r. młodzi rolnicy będą mogli składać w ARiMR wnioski o przyznanie premii na rozpoczęcie samodzielnego gospodarowania

Zabezpiecz gospodarstwo przed suszą, złóż wniosek o dotację

Do 20 lipca 2020 r. rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego.

ARiMR: Wydłużone terminy naborów z PROW 2014-2020

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, z powodu utrudnień związanych z pandemią koronawirusa, wydłużyła terminy naborów wniosków o przyznanie pomocy

Rusza program usuwania azbestu

Rusza kolejna edycja programu usuwania azbestu, dofinansowanie obejmuje demontaż, transport i unieszkodliwienie

Oświadczenie Prezydenta Miasta

Do Urzędu Miasta w Jeleniej Górze docierają drogą elektroniczną rozmaite pisma dotyczące konieczności przekazania informacji, głównie na rzecz Poczty Polskiej S.A. w sprawach ważnych dla wyborów Prezydenta RP.

Mobilny punkt oddawania krwi w Jeleniej Górze

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzi w Jeleniej Górze dwie zbiórki krwi

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją

Szanowni Państwo. W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, proszę o zapoznanie się z informacją w celu sprawnej realizacji Państwa sprawy w Urzędzie Miasta Jelenia Góra.